Click for Bratislava, Slovakia Forecast

     TOPlist

 

25.júla 2006

Olováry uspeli aj v Maďarsku

 

V sobotu v maďarskej dedine Nógrádkövesd usporiadali turnaj, na ktorom sa zúčastnili aj dvaja piatoligisti z krtíšskeho okresu - Olováry a Nenince. Okrem našich mužstiev súťažili aj dve maďarské mužstvá zo županskej 1.triedy Érsekvadkert a domáci Nógrádkövesd.

Vo finále turnaja sa napokon stretli Olováry a Nenince. Po dobrých výkonoch na obidvoch stranách predsa len zvíťazilo olovárske mužstvo, za ktorých opäť nastúpil aj 40- ročný bývalý maďarský reprezentant Attila Pintér. Popri Pintérovi veľmi dobrý výkon podali nestarnúci Foltán a Zatyko. Najlepším strelcom turnaja sa stal Ďörď Jozef so 4 gólmi.

 

Výsledky:

Érsekvadkert - Nenince 2:3 (1:0),

Nógrádkövesd - Olováry 0:4 (0:3), góly Olovár: György 3, Nászaly.

 

O 3. miesto:

Nógrádkövesd - Érsekvadkert 4:3 (2:1),

 

Finále:

Nenince - Olováry 0:3 (0:2), góly Olovár: Pintér Attila, Slávik, György.

 

Víťazné mužstvo Olovár: Holub Miroslav, Zatyko József, Príbeli Peter, Kropilák Radoslav, Dobra Dávid, Sýkora Ján, Pintér Attila, Foltán Vojtech, Nemčok János, Slávik Marek, Molnár Gyula, Jancsó, Zoltán, Lupa Marian, György József, Nászaly Marian.(ferar)

 

18.júla 2006

V Olovároch sa objavil Pintér

 

Víťazstvom olovárskeho mužstva sa skončil turnaj v Leseniciach, na ktorom sa popri domácich zúčastnili Čebovce a dvaja piatoligisti Nenince a Olováry.Zaujímavosťou turnaja bolo to, že v olovárskom drese sa predstavil aj 40-ročný bývalý maďarský reprezentant Attila Pintér, ktorý naposledy pôsobil v maďarskej 1.lige ako tréner Vasas Budapest SC.

Vo finále práve Pintér strelil prvý gól turnajového víťaza, tak ako to zvykol - z priameho kopu. Niekdajšie libero FTC Budapešť, DAC Dunajská Streda a maďarskej reprezentácie, ktorý je momentálne bez trénerskeho angažmánu, nezahodil ani tú myšlienku, že by nastúpil v olovárských farbách aj v majstrovských zápasoch.

 

Výsledky turnaja:

Lesenice - Čebovce 0:0 (na 11m: 3:4);

Olováry - Nenince 4:0 (1:0), g.: György 2, Rajčuk, Dobra;

 

O 3. miesto:

Lesenice - Nenince 2:1 (2:1), g.: Galcsík 2, resp. Kissimon;

 

Finále:

Olováry - Čebovce 2:1 (2:0), g.: Pintér, Slávik, resp. Kropilák (vlastný). (ferar)

2004 -2006  ferar© - 18. júna 2006